روش ترک سیگار آلن کار

روش ترک سیگار آلن کار

روش ترک سیگار آلن کار

آلن کار مربی ترک سیگار با معروفیت جهانی

در تمام دنیا هیچ فرد سیگاری وجود ندارد که به ترک سیگار فکر نکند. تمام افراد سیگاری یک روز از کشیدن سیگار خسته می‌شوند و به دنبال راهی برای رهایی از دام سیگار می‌گردند. تاکنون افراد زیادی در دنیا درباره سیگار و روش‌های ترک کردن آن صحبت کرده‌اند. اما آقای آلن کار از معدود کسانی است که راز بزرگ ترک سیگار را کشف کرده و به زبانی ساده آن را در قالب یک کتاب بیان کرده است.

آلن کار با شهرت جهانی

شاید بتوان گفت نقطه عطف کشف آقای آلن کار این است که توانسته تمام مطالب مهم و طلایی را در قالب یک کتاب بیان کند. در روش ترک سیگار آلن کار او تمام جوانب اصلی را در اعتیاد به سیگار در نظر می‌گیرد. سپس به مرور راهکار بسیار مناسبی نیز برای ترک سیگار ارائه می‌کند.

با مطالعه روش ترک سیگار آلن کار متوجه می‌شویم چرا از او به عنوان بهترین مربی ترک سیگار در دنیا یاد می‌کنند. او با کشف این روش شگفت انگیز به سوالات بسیاری در زمینه سیگار و رهایی از آن پاسخ می‌دهد. آلن کار افسانه ها و تئوری‌های بی اساس درباره سیگار را از ریشه بر می‌کند. به سراغ پایه های اعتیاد به سیگار می‌رود و آنقدر شیوا تمام موارد را توضیح می‌دهد که شما در یک لحظه متوجه می‌شوید دیگر نیازی به کشیدن سیگار ندارید.

سیگار در حال دود شدن

هم اکنون روش ترک سیگار آلن کار با عنوان آسانترین و بهترین روش ترک سیگار در تمام دنیا به بیش از چهل زبان زنده دنیا ترجمه شده است. هر روز تعداد زیادی از افراد سیگاری با کمک این روش برای همیشه از دام سیگار رها می‌شوند.

راه آسان ترک سیگار

ترک سیگار به راحتی آب خوردن

به جرات می‌توان گفت شاهکار آقای آلن کار کتاب راه آسان ترک سیگار است. تلاشی که آلن کار در بیان حقایق سیگار از خود نشان می‌دهد در سطر به سطر کتاب کاملا مشهود است. او توانسته به بهترین روش و در کمترین زمان و تنها به کمک یک کتاب افراد سیگاری را قانع کند که برای همیشه با سیگار خداحافظی کنند.

آلن کار در این کتاب از خاطرات شخصی خودش زیاد استفاده می‌کند و با کمک همین ترفند توانسته روش ترک سیگار آلن کار را به صورتی داستانی و لذت بخش برای شما بیان کند. خوانندگان در تمام مدت احساس می‌کنند که وارد دنیای جدیدی از زندگی خود شده‌اند. هر فصل که می‌گذرد رازها برای شما یکی پس از دیگری آشکار می‌شود. در اینجاست که شما در اوج هیجان،کمی حسرت می‌خورید که چرا زودتر به این گنجینه دست پیدا نکرده‌اید.

ترک سیگار در اوج قدرت

سیگار بکشید و سیگار را ترک کنید

آلن کار در ابتدای کتاب اعلام می‌کند که برای ترک سیگار اصلا نیازی ندارید که سیگارتان را کم کنید و یا مصرف آن را قطع کنید. بلکه به شما اجازه می‌دهد در طول مطالعه کتاب به سیگار کشیدن خودتان ادامه دهید. اینکه آلن کار این اجازه را صادر می‌کند نشانگر این مطلب است که در روش ترک سیگار آلن کار شما نیاز به هیچ جایگزینی ندارید و بهتر است همان سیگارتان را بکشید.

چگونه هم سیگار بکشید و هم سیگار را ترک کنید

بزودی و در طول دوره ترک خودتان هم متوجه می‌شوید که سیگار کشیدن یک کار کاملا بیهوده است و شما هرگز علاقه ای نداشته‌اید که به یک مصرف کننده سیگار تبدیل شوید. در پایان با خیالی آسوده و بدون افسردگی آخرین سیگار زندگیتان را می‌کشید و با شوقی وصف ناپذیر برای همیشه با سیگار خداحافظی می‌کنید. مطمئنن شما بیشتر از هر کس دیگری تمایل دارید که سیگار را کنار بگذارید پس مطمئن باشید حتما این لحظه را تجربه خواهید کرد.

اراده قوی یا انگیزه قوی

تمام افراد سیگاری فکر می‌کنندکه برای ترک سیگار به اراده‌ای پولادین نیاز دارند. آنها بعد از ترک سیگار، روزها و ماه های زیادی را به کمک نیروی اراده دوام می‌آورند. افسردگی‌های ناشی از ترک به کمک نیروی اراده را تحمل می‌کنند، اما همواره حسرت کشیدن یک نخ سیگار را در خودشان زنده نگه می‌دارند.

درست است که تعدادی از سیگاری‌ها توانسته‌اند به کمک نیروی اراده برای مدتی سیگار را کنار بگذارند اما مطمئنن آنها در حال تحمل یک شرایط سخت و دشوار ذهنی هستند.

بهتر است بدانید که در روش ترک سیگار آلن کار شما هیچ نیازی به اراده‌ای پولادین برای ترک سیگار ندارید و به تنها چیزی که نیاز دارید یک انگیزه قوی برای پایان دادن به این مراسم مسخره است.

پایان دادن به مصرف یک مراسم مسخره

آیا این روش ترک سیگار جواب میدهد

همانطور که قبلا هم گفتم در حال حاضر این روش به عنوان بهترین منبع برای ترک سیگار در تمام دنیا شناخته شده است. همه روزه تعداد بیشتری از مردم با این روش شگفت انگیز آشنا می‌شوند. بسیاری از پزشکان و روانشناسان برای ترک دادن افراد سیگاری از نکات طلایی روش ترک سیگار آلن کار استفاده می‌کنند.

بهتر است بدانید، تنها یک چیز است که در ترک واقعی سیگار به شما کمک می‌کند و آن قدرت درک حقیقت است. اگر شما از جمله افرادی باشید که تمایل دارند خودشان را فریب دهند، مطمئنن نه این روش بلکه هیچ روش دیگری هم نمی‌تواند به شما کمک کند. اما شما هم بعد از اینکه به داستان راز ترک سیگار آقای آلن کار گوش کردید، ناخوداگاه تمام مطالب آن را تایید کرده و به ناگاه تصمیم به ترک سیگار می‌گیرید. اما قدرت فریب دادن خودتان باز بر شما چیره می‌شود و ممکن است ترس تمام وجودتان را فرا بگیرد و این موضوع باعث شود که از ادامه دادن مطالعه کتاب خوداری کنید.

اما اگر شما واقعا تمایل به ترک سیگار دارید و وقتی هم برای فریب دادن خودتان نداشته باشید. مطمئنن بهترین روشی که می‌تواند به شما کمک کند همین روش است. این کار وقت زیادی از شما نمی‌گیرد تنها کافیست یک انگیزه قوی برای ترک سیگار داشته باشید و کمی شجاعت هم به آن اضافه کنید. در پایان آن کس که سرشار از حس رهایی از سیگار است شما هستید.

سیگار را به کمک راه آسان آلن کار ترک کنید

درباره دوره ترک آسان سیگار

دوست خوبم روش ترک سیگار آلن کار یک روش منحصر به فرد و استثنایی در ترک واقعی و همیشگی سیگار است. بنابراین برای بهره‌مندی فارسی زبانان عزیز از مطالب ارزشمند کتاب راه آسان ترک سیگار نوشته آقای آلن کار، این کتاب توسط وب سایت www.tarkcigar.com ترجمه و بعد از چندین بار ویرایش متن اصلی و هماهنگ کردن متن با فرهنگ ایرانی با زبانی ساده و روان به صورت صوتی در اختیار شما قرار گرفته است.

شرکت در دوره ترک آسان سیگار

تعداد نظر(ها): 16
 1. جعفر

  نمیتونم ترک کنم. بعد از ترک سه یا چهار ساعت بعدش نمیدونم چرا دلایل ترک کنار میره و دوباره شروع میکنم. چیکار کنم. کتاب رو حفظم؟

  پاسخ 2018/04/05 ساعت 23:16
  • ناشناس

   انگیزه ترک مهمتره ترک سیگار هست دوست عزیز شما یک روز یا یکسال یا صد سال به سیگار کشیدن ادامه بده ولی هر بار که سیگار روشن میکنی خوب به سیگار کشیدنت توجه کن ببین برا چی این کار انجام میدی اصلا یه دفتر یادداشت بردار و هر بار دلیل سیگار کشیدن بنویس تقلا نکن ترک سیگار خیلی آسونه

   پاسخ 2021/07/22 ساعت 23:08
 2. علی شاکری

  چرا شما اینجا فقط از روش آلن کار تعریف و تمجید کرده اید و به روش های دیگه نپرداختید؟

  پاسخ 2018/11/15 ساعت 23:00
  • محمدرضا

   سلام دوست عزیز ممنون که نظرتو درباره محتوای وبسایت را با ما به اشتراک گذاشتید. بله البته حق با شماست. ما در این وب سایت قصد داریم روش ترک سیگار آلن کار رو به کاربران معرفی کنیم. البته روش های دیگری از جمله استفاده از جایگزین های سیگار هم برای ترک سیگار استفاده می شود که با توجه به تجربه افراد سیگاری در استفاده از این جایگزین ها تقریباً برای همه مشخص شده که این نوع جایگزین ها از جمله آدامس ترک سیگار، چسب ترک سیگار و دیگر موارد مشابه تنها راه ورود نیکوتین به بدن را تغییر می دهد و در اصل موضوع که اعتیاد ذهنی فرد سیگاری به سیگار است هیچ تاثیری ندارند. چون در روش ترک سیگار آلن کار تمرکز بر روی از بین بردن اعتیاد ذهنی فرد سیگاری است این روش نهایتاً منجر به رهایی همیشگی فرد از دام سیگار خواهد شد. با این حال اگر شما تجربه موفقی در ترک سیگار داشته‌اید و مایل هستید با ما به اشتراک بگذارید صمیمانه پذیرای نظرات شما هستیم.

   پاسخ 2018/11/17 ساعت 22:55
  • ارا

   این کتاب معجزه گره.من فک نمیکردم بتونم پنج ساعت بدون سیگاردوام بیارم.ولی باروش الن کارالان پنج ماهه سیگارنمیکشم.انهم باشادی وخوشحالی.واقعابه سیگاریهابااحساس ترحم نگاه میکنم.باورم نمیشه قبلا روزی دوپاکت سیگارمیکشیدم.

   پاسخ 2019/11/09 ساعت 03:29
 3. محمدی

  سلام من چجوری این کتاب را بخرم

  پاسخ 2019/05/05 ساعت 04:01
  • محمدرضا

   سلام
   به قسمت فروشگاه سایت مراجعه کنید.
   اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید با شماره‌ای که در صفحه تماس با ما درج شده ارتباط برقرار کنید.
   موفق باشید

   پاسخ 2019/05/25 ساعت 19:36
 4. ناشناس

  سلام من بیست و سه سال سیگار مصرف میکردم و با دوره صوتی که از الن کار گذاشتید موفق به رهایى از
  هیولاى نیکوتین شدم
  واقعاً مطالب آقای آلن کار درانسان معجزه
  میکند

  پاسخ 2019/05/19 ساعت 17:31
  • ارستو

   این کتاب معجزه گره.من فک نمیکردم بتونم پنج ساعت بدون سیگاردوام بیارم.ولی باروش الن کارالان پنج ماهه سیگارنمیکشم.انهم باشادی وخوشحالی.واقعابه سیگاریهابااحساس ترحم نگاه میکنم.باورم نمیشه قبلا روزی دوپاکت سیگارمیکشیدم.

   پاسخ 2019/11/09 ساعت 03:29
 5. على

  سلام من سى سال سیگار مصرف میکردم ولى بإخواندن کتاب الن کار موفق به رهایى از
  هیولاى نیکوتین شدم
  واقعاً این کتاب درانسان معجزه
  میکند

  پاسخ 2019/05/19 ساعت 17:34
  • محمدرضا

   خوشحالم که این اتفاق خوب برای شما هم افتاده دوست عزیز.

   پاسخ 2019/05/25 ساعت 19:19
 6. امینی

  باسلام خدمت شما بنده بعد از ۲۱سال سیگار کشیدن بالاخره تونستم با خوندن این کتاب سیگارا ترک کنم والان ۸ماهه پاک پاکم

  پاسخ 2019/05/31 ساعت 17:22
  • محمدرضا

   سلام دوست عزیز،
   خوشحالم که شما هم موفق شدید سیگار رو ترک کنید. براتون آرزوی شادی و سلامتی روزافزون دارم.

   پاسخ 2019/06/05 ساعت 07:07
 7. علی

  سلام.منحدود ۵۰ ساله سیگارمیکشم هیچوقت نخواستم ترک کنم چون نتونستم فاصله بین سیگار رو به ۳ ساعت برسونم به نظر شما میتونم ترک کنم؟

  پاسخ 2020/12/03 ساعت 00:28
 8. علی

  سلام.من حدود ۵۰ ساله سیگارمیکشم هیچوقت نخواستم ترک کنم چون نتونستم فاصله بین سیگار رو به ۳ ساعت برسونم به نظر شما میتونم ترک کنم؟

  پاسخ 2020/12/03 ساعت 00:31
  • محمدرضا

   بله دوست عزیز شما هم حتما مثل خیلی از دوستان که موفق شدن حتما میتونید این کار رو انجام بدید.

   پاسخ 2021/03/28 ساعت 14:43

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در مجله اینترنتی رایگان

بایگانی
اطلاعات تماس

لطفا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات یا راهنمایی، در برقراری تماس با ما تردید نفرمایید.

071-36665862

8:00 الی 18:00

عضویت در مجله اینترنتی رایگان