کلید ترک سیگار

دوره ترک آسان سیگار

دوره ترک آسان سیگار

ترک سیگار

آیا می خواهید سیگار را ترک کنید؟

شاید این سوال کمی عجیب باشد چون تمام افراد سیگاری با تمام وجود خواهان ترک سیگار هستند و این یک حقیقت غیر قابل انکار است. اما اجازه بدهید برای درک بهتر مطلب سوالم را به شکل دیگری بپرسم. آیا اگر شما به قبل از زمان اعتیاد به سیگار برگردید باز هم سیگار خواهید کشید؟

آیا می خواهید سیگار را ترک کنید؟

تمام افراد سیگاری فکر می‌کنند نیرویی قدرتمند آنها را احاطه کرده که نمی‌گذارد سیگار را کنار بگذارند بعضی از مواقع از دست سیگار کلافه می‌شوند تصمیم می‌گیرند که سیگار را ترک کنند سپس ترک سیگار را به آینده موکول می‌کنند و در نهایت به این نتیجه می‌رسند که توانایی لازم برای ترک کردن را ندارند و یا چیزی ذاتی در سیگار وجود دارد که باید به منظور مقابله با استرس ها و یا لذت بردن زندگی آن را کشید و دود کرد.

کلید ترک سیگار

هدایای سیگار برای ما

اما چرا ترک سیگار اینقدر دشوار است. با اینکه رابطه مستقیم سیگار با سرطان ریه و انواع دیگر بیماری ها و مرگ و میرها سالهاست ثابت شده اما سخت ترین نوع ترک اعتیاد ترک سیگار است. بوی بد دهان، دندان های جرم گرفته، لباس سوخته،زیر سیگاری های کثیف، بوی نامطبوع توتون و تنباکوی سوخته و مرطوب، اینها چه لذتی میتواند داشته باشد بلکه مصداق کامل یک بردگی خود خواسته است.

بوی دهان شخص سیگاری

 • در میان افراد سیگاری به اشخاص و انسانهای مهم. معتبر و بزرگی برخورد می کنیم که با داشتن افتخارات و موفقیت های بسیار زیاد اسیر دام نیکوتین هستند. شاعران، نویسندگان، مخترعین، هنرمندان، ورزشکاران، پزشکان، انسانهای معروف و غیره.

این را هم بدانید که همه افراد سیگاری حداقل یکبار هم که شده اعتراف می‌کنند که در تمام مدت سیگار کشیدن وقت، سلامتی و پولشان را به هدر داده‌اند.

شرکت در دوره ترک آسان سیگار

 هیچ پدر و مادر سیگاری و غیر سیگاری وجود ندارد که بخواهد فرزندانش به دام سیگار گرفتار شوند. این بدان معنی است که تمام افراد سیگاری آرزو دارند که ای کاش هرگز سیگار کشیدن را شروع نکرده بودند. زیرا می‌دانند که قبل از شروع به کشیدن سیگار هیچ کس برای لذت بردن از غذا، میهمانی، تمرکزکردن و یا مقابله با استرس های روزمره زندگی نیازی به سیگار کشیدن ندارد.

آرزوی ترک سیگار

بسیاری از سیگاری ها برای ترک سیگار دست به دعا برمی‌دارند. عده ای بدنشان را با سیگار می‌سوزانند عده ای دیگر به جایگزین هایی چون آدامس ترک سیگار، سیگارهای الکترونیکی مانند الکترواسموک ها، چسب ترک و غیره روی میآورند. در نهایت دوباره همه به همان سیگار اول باز می‌گردند. حتی آنهاییکه موفق به ترک می‌شوند همواره در حسرت یک پک سیگار به سر می‌برند. چه رازی در سیگار کشیدن و ترک سیگار نهفته است که سیگاری ها را اینگونه در خود اسیر می‌کند.

استرس سیگار

شروع به کشیدن سیگار

در هر صورت ما تصمیم نمی‌گیریم که سیگاری شویم. در آغاز تنها یک نخ سیگار را امتحان می‌کنیم و از آنجا که مزه‌ی افتضاحی دارد، قانع می‌شویم که هر وقت بخواهیم می‌توانیم آن را ترک کنیم.

در کل، سیگار های اولیه را تنها به صورت تفریحی می‌کشیم ، که معمولاً به قصد همراهی دوستان سیگاری مان و یا دیگر افراد سیگاری، در موقعیت‌های مختلف اجتماعی است.

اما قبل از اینکه متوجه شویم، نه تنها مرتب شروع به خریدن سیگار می‌کنیم، بلکه هر روز بدون هیچ دلیل خاصی سیگار می‌کشیم. سیگار کشیدن به بخشی از زندگیمان تبدیل می‌شود. روزی متوجه می‌شویم که به یک سیگاری تمام عیار تبدیل شده ایم.

سیگاری کهنه کار

از این به بعد است که در مسافرت و یا هر زمان دیگری ابتدا باید مطمئن ‌شویم که سیگار همراهمان باشد. اعتقاد داریم مراسم‌ها و غذاها با وجود سیگار بروی لبهایمان بهتر می‌شوند و به کاهش استرس کمک می‌کنند. به نظر نمی‌رسد به ذهنمان برسد که همان سیگارها از همان بسته‌ها همان طعمی را بعد غذا دارند که سیگار اول صبح دارد. افراد سیگاری با تمام وجود اعتقاد دارند بدون سیگار نمی‌توانند از غذا لذت ببرند یا استرس خود را کنترل کنند در این زمان ها تنها افراد سیگاری میل به مصرف سیگار دارند و مطمئنا هیچ کس سیگاری ها را به کشیدن سیگار وادار نمی کند. چه دلیلش را بدانیم و چه ندانیم تنها افراد سیگاری هستند که تصمیم به روشن کردن سیگار بعدی را دارند.

دام سیگار

واقعیت این است که شما به ظریف ترین و فریبنده ترین دامی گرفتار شدید که انسان و طبیعت به صورت پیوسته برای شما بافته اند. این دام شما را دچار توهمی می‌کند که هرگز نمی‌توانید از آن خلاص شوید و ترک سیگار برایتان دشوار می‌شود.

تله سیگار

اما حقیقت چیز دیگریست و این است که ترک سیگار به شکل خنده داری آسان است. بله، می‌دانم که شاید این حرف برایتان عجیب باشد و یا سوالاتی را در ذهنتان به وجود بیاورد، اما مطمئن باشید که حقیقت محض است.

شرکت در دوره ترک آسان سیگار

در واقع ترک سیگار به هیچ وجه سخت نیست. تنها افرادی که با استفاده از روش های معمولی ترک سیگار مانند کمک گرفتن از نیروی اراده، استفاده از جایگزین ها و غیره قصد ترک سیگار را دارند آن را سخت می‌کنند.

ترک آسان سیگار

اگر یک دکمه جادویی وجود داشت که افراد سیگاری می توانستند آن را فشار دهند تا در روز بعد که از خواب بلند می شوند دیگر میلی به کشیدن سیگار نداشته باشند چه پیش میآمد. آیا تصمیم نمی‌گیرند که از فرصت به وجود آمده استفاده کنند. شما امروز آین فرصت را دارید! راه آسان ترک سیگار شما را از دام سیگار  رها می کند و شما را قادر خواهد ساخت به روشی آسان و باور نکردنی سیگار را برای همیشه ترک کنید.

دکمه ترک آسان سیگار

هدف اصلی این دوره  این است که به جای روش های معمولی ترک سیگار که به موجب آن یک احساس سرخوشی کاذب در شما ایجاد می کند و باعث می شود که چند هفته را در حسرت یک نخ سیگار و حسادت به افراد سیگاری بگذرانید، آنچنان احساس خوبی را در شما ایجاد کند که حس کنید از یک بیماری صعب العلاج نجات یافته اید.

کلید ترک آسان سیگار

کلید آسان کردن ترک سیگار این است که ترک کردن را برای خودتان قطعی و نهایی کنید یعنی به معنای واقعی بخواهید که سیگار را برای همیشه کنار بگذارید. نه اینکه امیدوار به ترک سیگار باشید، بلکه مطمئن باشید سیگار را  ترک می‌کنید، همین تصمیم قطعی ترک سیگار باعث می‌شود در پایان دوره ترک آسان سیگار، از این حقیقت بزرگ لذت ببرید.

کلید ترک آسان سیگار

نگران نباشید نیازی نیست منتظر بمانید تا اعتیاد به نیکوتین در شما از بین برود. در پایان دوره ترک سیگار شما برای همیشه از دام سیگار رها می‌شوید. بیرون بروید و بلافاصله از زندگی لذت ببرید. زندگی شما بعد از رهایی فوق‌العاده است، و هر روز که می‌گذرد بهتر و بهتر می‌شود.

چطور ممکن است به این راحتی!

آیا می توانید تصور کنید که یک زندانی محکوم به اعدام و یا حبس ابد هنگامی که از زندان فرار می‌کند و یا برای همیشه بخشیده می‌شود چه احساسی دارد.

 شما همان احساس را هنگام رهایی از دام نیکوتین تجربه خواهید کرد. لحظاتی را خواهید دید که برای هر فرد سیگاری مثل یک رویاست. تمام افراد سیگاری که از این روش برای ترک سیگار استفاده کرده اند نیز همین احساس را داشته اند.

شستشوی مغزی

مشکل اصلی ترک اعتیاد اعتیاد به نیکوتین نیست، بلکه شست‌و‌شوی مغزی است. شما ابتدا باید افسانه‌ها و توهم‌ها را بشناسید و آنها را در ذهنتان از بین ببرید. شما باید برای پیروزی دشمنتان را بشناسید. تاکتیک‌های او را شناسایی کنید در این صورت است که او را  به راحتی شکست خواهید داد.

ترس

اگر کمی احساس ترس می‌کنید بدانید که همین ترس است که نمی‌گذارد سیگاری ها سیگار را کنار بگذارند خواهش می کنم شجاع باشید و چنین احساسی را از خودتان دور کنید! چشمانتان را باز کنید. اتفاق شگفتی در حال رخ دادن است. قرار است از زندان سیگار فرار کنید.

دوره ترک آسان سیگار چیست؟

دوستان خوبم این نکته را به یاد داشته باشید که با شرکت در دوره ترک آسان سیگار هیچ چیزی را از دست نخواهید داد به هیچ عنوان لازم نیست سیگار تان را کم کنید و یا آن را به طور کامل کنار بگذارید تا صلاحیت ترک کردن را پیدا کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که از دام نیکوتین خلاص شوید و بعد تنها در دوره ترک آسان سیگار که تنها ۹ ساعت زمان شما را می‌گیرد شرکت کنید.

شرکت در دوره ترک آسان سیگار

تعداد نظر(ها): 10
 1. محمدرضا

  مقاله مفیدی بود

  پاسخ 2016/08/14 ساعت 22:36
 2. مهدی حسنی

  خیلی خیلی ممنونم هیچوقت باورم نمیشد بتونم سیگار رو ترک کنم الان یکماهه به کمک دوره شما سیگار رو ترک کردم بدون کوچکترین وسوسه ای .از همه دست اندر کاران وب سایت شما تشکر میکنم .به خصوص آقای مهرورز با صدای گرمشون

  پاسخ 2016/08/15 ساعت 11:44
 3. سهراب سپه

  واقعا هیچ پدر و مادر سیگاری هم نمیخواد بچه هاش دنبال سیگار باشن.
  عین واقعیته

  پاسخ 2016/08/19 ساعت 11:30
 4. سینا

  سلام .من با کمک دوره ترک آسان سیگار برای همیشه از دام سیگار آزاد شدم و آقای مهرورز عزیز صدای گرم شما همیشه در ذهن من خواهد ماند . به خاطر این دوره ارزشمند از شما متشکرم شما زندگی منو تغییر دادید.

  پاسخ 2016/09/01 ساعت 21:34
 5. aaaaaaa

  یکی بگه اینجا چه خبره

  پاسخ 2016/09/05 ساعت 18:09
  • مدير سايت

   سلام دوست عزیز،
   اینجا وبسایت ترک سیگار هست. اگر شما یک فرد سیگاری هستید میتونید از مقالات رایگان وبسایت استفاده کنید و در صورت تمایل، در دوره “ترک آسان سیگار” شرکت کنید.

   پاسخ 2016/09/06 ساعت 11:25
 6. شاهرخ

  آشنایی با وب سایت شما و ترک سیگار بزرگترین معجزه زندگی ام بود .شاهرخ پارسایی از شیراز

  پاسخ 2016/09/23 ساعت 13:47
 7. محسن

  سلام
  حدود چند ماهی بود که با سایت شما آشنا شده بودم و برام از طرف سایت شما مرتبا ایمیل میومد که درود محسن جان و…..
  تو طول ۲۰سال چندین مرتبه اقدام به ترک سیگار کرده بودم از چند روز گرفته تا چند ماه و آخرین ترکم هم ۱۸ماه طول کشیده بود یعنی ۵سال پیش و دومرتبه شروع کردم به سیگار کشیدن میخوام اینو بگم که ۴روزپیش آخرین ایمیلی که از سایت شما دریافت کردم تصمیم به خرید بسته ترک آسان گرفتم روزی ۳۰نخ سیگار میکشیدم شروع کردم به گوش دادن فایلهای صوتی مشکلم را پیدا کردم مشکل من شستشوی مغزی بود که بعد از ترک دوباره برمیگشتم راهکارهایی در این مجموعه عنوان میگردد که واقعا اگر به آنها عمل گردد هیچوقت سیگار بر نخواهد گشت چهار روز است که دنیایم متحول شده و از این بابت خوشحالم و از کلیه زحمت کشان این عرصه سپاسگزارم به نظر بنده قیمت روی این دوره نمیتوان گذاشت چون واقعا با تمام وجود راهکار برای عدم برگشت ارائه میکند و در واقع انسان را برای موقعیتهای مختلف مسلح میکند

  پاسخ 2017/06/07 ساعت 23:40
  • مدیر سایت

   با درور و آرزوى ساعاتى خوش براى شما،

   خیلى خوشحالم که شما هم مثل بقیه دوستان به جمع غیر سیگارى ها پیوستید و از اینکه دیدگاه خودتون رو در وبسایت درج کردید از شما سپاسگذارم. تجربه شما در ترک سیگار به ما و دیگر کاربران سایت کمک میکنه تا زودتر و بهتر به هدف اصلیمون که نجات افراد سیگارى از این دام شیطانى هست برسیم. لطفا اگر نظر، پیشنهاد و یا انتقادى در رابطه با دوره ترک آسان سیگار دارید در وبسایت و شبکه های اجتماعى ما با دیگر عزیزان به اشتراک بگذارید.

   سلامتى شما براى ما بسیار ارزشمند هست محسن عزیز.

   پاسخ 2017/06/09 ساعت 17:42
 8. خانم ز راستروان رشت

  سلام.سیگار” حق الناس” است (در آپارتمان و جای عمومی خصوصا) بارها بر سیگاری های اطرافم لعنت فرستاده ام. سیگاری ها خودخواهند و برای آسوده خاطری خود به سلامتی مردم ضربه میزنن فرق نداره چاقو دست بگیری ریه ی یکی رو پاره و داغون کنی یا به مرور ریه اش را ازش بگیری. یا باعث سقط جنین یه خانم بدبختی بشی که داره واسه بچه دار شدن چندسال پول و جونش رو میزاره و عمل های جراحی مکرر انجام میده و کلی ادم دیگه که آسم دارن و دارن رژیم سخت میگیرن.سیگار را دست کم نگیر بد حق الناسی است .
  من شخصا بر مشروب خور لعنت نمیفرستم دعا میکنم اصلاح شودچون به” من ضرر نمیزند. اما به سیگاری” لعنت میفرستم. آری قطعا اگر خدا بر مشروب خور لعنت می فرستد بر سیگاریبسیار بیش تر لعنت میفرستد چون سیگاری مردم آزار و مشروب خور فقط احمق و خود آزار است.کره ی زمین و هوا برای میلیاردها انسان پرنده و دلفین و حیوان است. فقط برای یک نفر که نیست.
  درود خداوند بر یاران همه جانبه ی امام زمان .صلوات

  پاسخ 2018/04/10 ساعت 13:12

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در مجله اینترنتی رایگان

بایگانی
اطلاعات تماس

لطفا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات یا راهنمایی، در برقراری تماس با ما تردید نفرمایید.

071-36665862

8:00 الی 18:00

عضویت در مجله اینترنتی رایگان