نه گفتن به سیگار به منظور ترک سیگار

ترک سیگار

ترک سیگار

ترس از ترک سیگار

برای موفقیت در ترک سیگار ابتدا باید چه چیزی را ترک کنید؟

ترس، تنها باید ترستان را کنار بگذارید و سیگار به آسانی کنار می رود. تنها چیزی که ترک سیگار را برای ما مشکل می کند ترس است. ترس از اینکه ما از لذت ها و پشتیبانی روحی  سیگار محروم شویم.

از این می ترسیم که موقعیت های شادی آور مان مثل قبل نباشد.

ترس از اینکه از پس موقعیت های استرس زا بر نیاییم.

اضطراب

شستشوی مغزی

شستشوی مغزی که در سیگار کشیدن وجود دارد به ما می گوید که در ترک سیگار ناتوانیم و سیگار را در نظرمان ارزشمند می کند به طوری که عده ای از سیگاری ها واقعا معتقد هستند که از سیگار کشیدن لذت می برند. سیگار برای آنها تکیه گاهی است که آرامش اعتماد به نفس و لذت و تفریح را به آنها پیش کش می کند.

این را خوب در ذهنتان بسپارید: ما به سیگار نیازی نداریم و در واقع خود سیگار باعث ایجاد نیاز در ما می شود.

انسان پیچیده ترین موجود کره زمین است و در عین حال سیگار مکارترین و حقه بازترین قاتل انسانهاست.

شما خواه به وجود خالق اعتقاد داشته باشید یا فرآیند انتخاب طبیعی یا چیزی بین این دو هر چیزی که ما را خلق کرده باید هزاران بار از انسان باهوش تر باشد.

شرکت در دوره ترک آسان سیگار

انسان حتی قادر به خلق کوچکترین سلول زنده نیست. چه برسد به خلق بینایی، سیستم جریان خون یا مغز. اگر خواست خالق ما این  بود که سیگار بکشیم حتما فیلتری در بدن ما تعبیه می کرد تا سم وارد بدن ما نشود.

البته بدن ما مجهز به سیسیستم هشدار دهنده است که بصورت سرفه سرگیجه بیماری و غیره اعلام خطر می کند. اما ما آنها را نادیده گرفته و به خودمان آسیب می رسانیم.

فرد درحال سرفه

مطمئن باشید که سیگار وعده های غذایی را لذت بخش نمی کند. دلیل اینکه سیگاری ها از سیگار پشت غذا به عنوان لذت بخش ترین سیگار یاد می کنند این است که غذا به خودی خود لذت بخش است و همه انسانها و موجودات بعد از غذا خوردن احساس خوبی دارند.

لذت کشیدن سیگار

تنها سیگاری ها هستند که سیگار را در لذت هایشان شریک می کنند و چون هنوز بدنشان در حالت سرخوشی بعد از سیری است سیگار این سم آلوده و نفرت انگیز را لذت بخش می دانند اتفاقا سیگار در دریافت مواد مغذی غذاها خلل ایجاد می کند. سیگار حس، مزه و بوی مواد غذایی را برای شما از بین می برد.

سیگاری ها با علم به اینکه دود سیگار برای دیگران مضر است به کشیدن سیگار ادامه می دهند! این به معنای بی ملاحظه گی آن ها نیست بلکه آن ها بدون سیگار واقعا سردرگم و پریشان می شوند.

دلیل اینهمه وابستگی افراد سیگاری به نیکوتین ترس است. ترسی که همواره سیگاری هارا دنبال می کند اگر این ترس را از بین ببرید، ترک سیگار برایتان آسان خواهد بود. مطمئن باشید که همینطور است.

شرکت در دوره ترک آسان سیگار

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در مجله اینترنتی رایگان

بایگانی
اطلاعات تماس

لطفا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات یا راهنمایی، در برقراری تماس با ما تردید نفرمایید.

071-36665862

8:00 الی 18:00

عضویت در مجله اینترنتی رایگان