سئوال های متداول

آیا بعد از ترک سیگار می‌توانم پیش دوستان و آشنایانم بروم؟

به هیچ عنوان نگران نباشید. هنگامی که شما دوره ترک آسان سیگار را تا پایان گوش دادید، از رمزها و ترفندهایی که سیگار برای فریب شما به کار میبرد آگاه می‌شوید.

بنابراین در لحظات بعد از رهایی، شما احساس آزادی می‌کنید و میلی به کشیدن سیگار ندارید. این بدان معنی است که شما سیگار کشیدن دوستانتان یا دیگر سیگاری ها را می‌بینید اما تمایلی برای پیوستن به مراسم نفرت انگیز دود کردن توتون را ندارید. واقعیت این است که شما به کمک روش آلن کار به سادگی تبدیل به یک فرد غیر سیگاری شده‌اید. پس دیگر نمی‌توانید سیگار بکشید.

مطمئن باشید که هر چه ازاین لحظه شگفت انگیز بگذرد بیشتر به خودتان افتخار خواهید کرد و دوستان، همکاران و خانواده شما از این اتفاق خوب کاملا شگفت زده خواهند شد.

تمام دوستان سیگاری شما از اینکه می بینند، بدون اینکه سیگاری بر لب داشته باشید مشغول انجام دادن کارهایتان هستید به شما حسادت خواهند کرد. آنها تعجب می‌کنند که شما چگونه به راحتی و بدون کشیدن سیگار می‌توانید از زندگی لذت ببرید. این لحظه ای است که میلیونها نفر در سراسر دنیا آن را تجربه کرده‌اند پس شما هم می‌توانید یکی از اعضای این خانواده بزرگ باشید.

روش ترک سیگار آلن کار چه قدر موفقیت آمیز است؟

باور کنید یا نه، هیچ منبعی برای مقایسه میزان موفقیت در روش‌های مختلف ترک سیگار وجود ندارد. دلیل این امر این است که محققان روش‌های ترک سیگار را با هم مقایسه نمی کنند، آنها معمولا سعی می‌کنند یک روش را به وجود بیاورند.

راز بزرگ در ترک سیگار، انتخاب یک روش مناسب است. شاید تعجب کنید اگر به شما بگویم اعتیاد به سیگار  ۱٪ فیزیکی و ۹۹٪ ذهنی است. پس می‌توانیم نتیجه بگیریم که هیچ دارو یا جایگزینی نمی‌تواند در ترک واقعی سیگار به ما کمک کند. این روش‌ها  تنها سیگار را برای ما ارزشمندتر جلوه می‌دهند و بعد از مدتی مصرف جایگزین یا دارو، ما تصمیم می‌گیریم دوباره به سمت همان سیگار برویم. زیرا شستشوی مغزی سیگار هنوز در ذهن ما باقیمانده و تا از این اسرار آگاه نشویم نمی‌توانیم سیگار را کنار بگذاریم. بهتر است بگویم تا کنون ۳۰ میلیون نفر در ۵۰ کشور جهان با کمک روش آقای آلن کار برای همیشه سیگار را کنار گذاشته اند و هر روز هم به تعداد این افراد افزوده می‌شود.

جالب است بدانید، در روش آقای آلن کار اصلا درباره بیماری ها و عوارض سیگار کشیدن صحبت نمی‌شود. زیرا سیگاری‌ها همه چیز را در مورد این بیماری‌ها می‌دانند. در عوض، آلن کار به این پرسش پاسخ می دهد که “ما چرا سیگاری می‌شویم و در ادامه نیز تا آخر عمر به سیگار کشیدن ادامه می‌دهیم؟” درک درست این راز و رمزها کلید آزاد شدن همیشگی از دام سیگار است.

با توجه به تجربه چندین ساله از بازخورد این روش در میان سیگاری‌ها بنیاد آلن کار نرخ ۹۰ درصد موفقیت را در این روش تضمین می‌کند.۱۰ درصد باقیمانده را افرادی تشکیل می‌دهند که به هیچ عنوان نمی‌خواهند سیگار را کنار بگذارند. آنها جزء لجبازترین انسانها به شمار می‌روند و شما هم با هیچ روش دیگری نمی‌توانید آنها را از سیگار کشیدن نجات بدهید.

در این روش درباره چه چیزی صحبت می‌کنید؟

شاید فکر کنید که در این دوره صوتی تنها از عوارض سیگار و بیماری‌های ناشی از آن برایتان صحبت می‌شود، درصورتی  که اصلا اینطور نیست. پرداختن به بیماری ها و عوارض سیگار تنها بخش بسیار کوچکی از مطالب این دوره ارزشمند است. زیرا خود شما بهتر از هر کس دیگری با تمام این مسائل و مشکلاتی که برای سیگاری ها پیش می آید آشنا هستید.

دراصل، محتویات این دوره که شامل تجربه‌های چندین ساله آقای آلن کار و داستان زندگی ایشان است به صورتی کاملا لذت بخش و قدم به قدم شما را با تمام ابعاد سیگار کشیدن آشنا می‌کند و شما به مرور با حلقه‌ی مفقوده‌ای در مسئله اعتیاد به سیگار آشنا می‌شوید که هیچوقت از آن خبر نداشته اید.

در این دوره  ما از تمامی رازهای سر به مهر سیگار که با جرات میتوان گفت هیچ فرد سیگاری از آنها اطلاع ندارد پرده برداری می‌کنیم.

شما به مرور و به محض اطلاع از این رمز و رازها و اجرای تکنیک‌های بسیار ساده، لذت بخش و قدرتمند، به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار ذهنیتی صحیح از سیگار و سیگار کشیدن را در ذهن خود بنا می‌کنید. این دقیقا همان چیزی است که در ترک واقعی و همیشگی سیگار به آن احتیاج دارید.

شما در این روش نیاز به هیچ گونه جایگزینی مانند تنقلات، آب، غذا یا جایگزین‌های نیکوتین دار ندارید، بنابراین نیازی نیست که مجبور باشید به جای سیگار کشیدن، غذا بخورید و وزن خود را پس از ترک سیگار با پرخوری افزایش دهید.

به جرات میتوان گفت این تنها روش ترک سیگار در دنیا است که بدون استفاده از هیچ جایگزین و یا دارویی، اعتیاد ذهنی و روانی را در ذهن سیگاری شما حذف می کند.

این یک روش کاملا طبیعی و علمی است. بدون نیاز به دارو، قرص، جایگزین‌های نیکوتین دار، چسب و یا سیگار های الکترونیکی. بدون هیچ گونه عوارض جانبی و بدون هزینه‌های بیهوده تنها با استفاده از فرمول آگاهی و اطلاعات شما را برای همیشه از دام سیگار رها می‌کند.

بعد از پایان دوره شما به هیچ عنوان میلی به سیگار نخواهید داشت. تمام احساس محرومیت و میل به مصرف از بین میرود و در حقیقت شما بیشتر از قبل از روابط اجتماعی لذت خواهید برد. به مرور زمان شما قادر خواهید بود به راحتی بر استرس‌های معمولی زندگی بدون سیگار غلبه کنید. شما قادر به تمرکز بهتر در زندگیتان خواهید بود. هیچ تمایلی به مصرف دوباره سیگار نخواهید داشت و اگر نکات طلایی این روش را به یاد بسپارید و انجام دهید فرایند ترک سریع، آسان و در واقع لذت بخش برای شما اتفاق خواهد افتاد.

بهتر است بدانید با شرکت در این دوره ارزشمند شما هیچ چیزی را از دست نخواهید داد بلکه به راحتی اسرار سیگار کشیدن و اعتیاد به سیگار یکی پس از دیگری برایتان آشکار می‌شود و این اطلاعات برای شما گرانبها و فوق العاده است.

آیا زندگی بعد از ترک سیگار سرد و بی روح است؟

یکی از دلایل مهمی که نمی‌گذارد شما به ترک سیگار فکر کنید. ترس از ترک سیگار است. بهتر است بدانید که هر فرد سیگاری حتی لجبازترین آنها در زندگی خودش برای مدت کوتاهی هم که شده به ترک سیگار فکر می‌کند. اما بسیاری از سیگاری ها هرگز عنوان نمی‌کنند که تمایل دارند سیگار را کنار بگذارند. در بسیاری از مواقع هم فکر کردن به ترک سیگار می‌تواند برای سیگاری ها بسیار دردناک باشد. فکر کردن به این مسئله تمرکز شخص سیگاری را به هم میریزد. تا جایی که بیخیال ترک سیگار می‌شود. این موضوع می‌تواند تا آخر عمر او را در دام سیگار نگه دارد.

ترس از ترک سیگار همواره سعی می‌کند در ذهن شما زندگی بعد از ترک سیگار را تصویر سازی کند. این ترس به شما تلقین می‌کند که زندگی بدون سیگار حتی ارزش نفس کشیدن را هم ندارد. ترس از ترک سیگار همواره این تصور را در ذهنتان به وجود میاورد که شما بعد از متوقف کردن سیگار کشیدن از یک زندگی بی روح و سرد رنج خواهید برد و این عذاب تا لحظه ای که دوباره سیگار کشیدن را شروع نکنید ادامه خواهد یافت. بهتر است بگوییم شما با ابتلا به این ترس مشغول فریب دادن خودتان می‌شوید تا بهتر بتوانید سم مصرف کنید.

این ترس در تمام کسانی که با کمک نیروی اراده سیگار را ترک کرده اند نیز وجود دارد. به همین دلیل است که آنها بعد از یک دوره عذاب آور عدم مصرف، دوباره تسلیم سیگار می‌شوند و یک نخ سیگار را روشن می‌کنند.

این واقعیت را بپذیرید که زندگی بدون سیگار به هیچ وجه سرد و بی روح نیست بلکه یک زندگی لذت بخش و شگفت انگیز است. شما بدون اینکه کوچکترین عذابی را تحمل کنید به راحتی از لحظه به لحظه زندگیتان لذت خواهید برد و این تنها با از بین رفتن شستشوی مغزی و ترس از ترک سیگار امکان پذیر است.

اگر واقعا تصمیم به ترک همیشگی و موفقیت آمیز سیگار دارید روش آلن کار با زبانی ساده و لذت بخش، قدم به قدم شما را با ترفندهای سیگار آشنا می‌کند و رهایی همیشگی شما از دام سیگار را تضمین می‌کند.

من در تمام زمینه های زندگی شخصی فردی قوی و با اراده هستم. اما در برابر کنار گذاشتن سیگار کاملا ضعیف هستم. چرا؟

آیا واقعا ما برای رهایی از دام سیگار به قدرت اراده احتیاج داریم یا این چیزی است که از دیگران شنیده‌ایم و آن را بدون کوچکترین مخالفتی پذیرفته ایم؟

این یک تصور کاملا غلط و رایج است که شما برای ترک سیگار به یک اراده قوی نیاز دارید تا بتوانید از پس تمایل به سیگار کشیدن برآیید. بهتراست بدانید که شما برای انجام دادن کاری که دوست دارید انجامش دهید، هیچ نیازی به نیروی اراده ندارید. به صورت عکس هم می‌توان گفت که اگر شما نخواهید کاری را انجام دهید، آن را انجام نمی‌دهید. مشکل شما این است که با اینکه آرزو دارید سیگار کشیدن را کنار بگذارید اما با کمال تعجب، هنوز هم می‌خواهید سیگار بکشید. براستی چرا اینچنین است؟

شما می خواهید سیگار بکشید زیرا فکر می‌کنید که سیگار به شما نوعی لذت یا آرامش می‌دهد. در صورتیکه خود شما هم  بهتر از هر کس دیگری از این واقعیت مطلع هستید که سیگار عامل بسیاری از بیماری های صعب العلاج است و سلامت شما و خانوادتان را به خطر می‌اندازد. در ذهن سیگاری شما شستشوی مغزی وجود دارد که نمی‌گذارد شما به ترک سیگار فکر کنید. برای ترک واقعی سیگار ابتدا باید از شستشوی مغزی خلاص بشوید.

روش آلن کار به زبانی ساده به شما میآموزد که نیکوتین چگونه با روش‌ها و ترفندهای موذیانه با ذهن شما بازی می‌کند تا شما راضی شوید یک نخ سیگار روشن کنید و دود سمی آن را فرو ببرید. به مرور شما متوجه می‌شوید که چگونه دیدگاه خود را نسبت به سیگار کشیدن اصلاح کنید تا دیگر تمایلی به آتش زدن سیگار نداشته باشید. مطمئن باشید که تا شستشوی مغزی و تمایل به سیگار را از بین نبرید نیروی اراده نمی تواند برای شما کاری انجام دهد.

شاید بتوانید به کمک نیروی اراده مدتی سیگار کشیدن را متوقف کنید. اما خودتان هم بهتر می‌دانید که در تمام مدت که با نیروی اراده مصرف سیگار را متوقف کرده بودید، به سیگار کشیدن فکر کرده‌اید. حقیقت این است که شما برای رهایی از دام سیگار نیازی به نیروی اراده ندارید شما ابتدا باید دام نیکوتین را بشناسید و با ترفندهایش آشنا بشوید تا بتوانید از این کابوس هولناک رها شوید.

ما در دوره ترک آسان سیگار گام به گام به تمام جنبه های دام نیکوتین پرداخته‌ایم و این موارد را به طور کامل برای شما توضیح می‌دهیم.

من الان به دلایلی تحت فشار هستم. بهتر نیست صبر کنم تا شرایطم کمی بهتر شود؟

در مواجهه با هر نوع فشار یا استرسی در زندگی ابتدا باید تعریف درستی از استرس را ارائه دهیم تا بتوانیم بهتر و راحت‌تر آنرا کنترل کنیم. زیرا ممکن است خیلی از مسائل روزمره زندگی را استرس و اضطراب به حساب بیاوریم و در کنترل آن ناتوان باشیم.

در هر صورت ممکن است شما باور داشته باشید که با سیگار کشیدن می‌توانید اضطراب و استرس موجود در زندگیتان را از بین ببرید و یا مقداری از آن را کم کنید.

اما آیا دود کردن سیگار واقعا استرس را از بین می‌برد یا واقعیت چیز دیگری است؟

خیلی خوب می‌شد اگر سیگار کشیدن عامل کاهش استرس بود! در این صورت می‌توانستیم بگوییم که سیگاری‌ها جز آرام‌ترین و صبورترین ساکنان کره زمین هستند. در صورتیکه، تحقیقات و مشاهدات نشان می دهد که اکثر سیگاری‌ها به طور پیوسته و قابل ملاحظه‌ای تحت تأثیر فشار و اضطراب قرار دارند و نسبت به افراد غیر سیگاری آسیب پذیرتر و بی قرار تر هستند.

روش آلن کار به شما کمک می‌کند تا ترفندها و حیله‌های نیکوتین بروی مغز خودتان را بشناسید. نیکوتین با استفاده از این ترفندها و فریب‌ها، به صورت ناخودآگاه همواره در حال تولید یک نوع استرس در ذهن شماست تا شما پیوسته و روزانه با تولید استرس به سیگار کشیدن ادامه بدهید. در حقیقت خود سیگار خالق استرس است و این کار را تا آخرین لحظه زندگی در ذهن شما انجام می‌دهد.

این استرس‌ها که سیگاری‌ها از آن حرف می‌زنند، هرگز تمام نخواهند شد و شما یک لحظه متوجه می‌شوید که با سیگار کشیدن‌های پی در پی خودتان را به یک بیماری مبتلا ساخته‌اید. اینجاست که دیگر کار از کار گذشته است و شما یک استرس بزرگتر و نابود کننده‌تر را به زندگیتان وارد کرده اید.

ماموریت ما این است که شما را  یکبار برای همیشه از دام سیگار خلاص کنیم تا بتوانید از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرید. مطمئن باشید بعد از رهایی کنترل بهتری بروی افکار خودتان خواهید داشت.

من از کشیدن سیگار لذت می‌برم. چرا باید سیگار را کنار بگذارم؟

به طور کلی اعتقاد به لذت بردن ازسیگار کشیدن بیشتر از زبان نوجوانانی شنیده می‌شود که تازه مصرف سیگار را شروع کرده‌اند و به تعبیری در آغاز راه هستند. اما بسیاری از سیگاری های دیگر که مدتهاست سیگاری هستند نیز اذعان می‌کنند که از سیگار کشیدن لذت می‌برند. اگر شما هم جز آن دسته از سیگاری‌ها  هستید، تنها به این دلیل این حرف را می‌زنید که می‌خواهید سیگار کشیدنتان را توجیه کنید.

شما با این حرف تلاش می‌کنید خودتان و دیگران را قانع کنید که مشکلی وجود ندارد و هر زمان که خودتان اراده کنید سیگار را کنار می‌گذارید. شما این باور غلط را آنقدر تکرار کرده اید که خودتان هم باورتان شده که از کشیدن یک سیگار سمی و بلعیدن دود سیاه و سرطان زا لذت می‌برید و این همان چیزی است که سیگار از شما می‌خواهد.

اگر این حرفها را قبول ندارید و هنوز هم بر لذت بردن از سیگار پافشاری می‌کنید، آیا حاضرید این لذت را با فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده یا عزیزانتان شریک شوید؟! مطمئنن که پاسخ شما منفی است.

در حقیقت سیگار کشیدن هیچ لذتی ندارد و لذت کاذب آن هم شاید به خاطر موقعیت خاصی  بوده که در آن قرار داشته اید آن موقعیت یا شرایط خوب بوده است که سیگار را برایتان  لذت بخش جلوه داده است. لذت بخش بودن سیگار یک توهم بزرگ است. این قاتل بالفطره  هر روز در حال گرفتن قربانی هایش از درون انسانهاست. مطمئن باشید که مزایای ترک واقعی سیگار برای شما بسیار ارزشمندتر است و باعث می‌شود لذت واقعی زندگی بدون سیگار برایتان آشکار شود. به نحوی که شما هرروز بیشتر به خودتان افتخار خواهید کرد.

من از کشیدن سیگار لذت می‌برم. چرا باید سیگار را کنار بگذارم؟

به طور کلی اعتقاد به لذت بردن ازسیگار کشیدن بیشتر از زبان نوجوانانی شنیده می‌شود که تازه مصرف سیگار را شروع کرده‌اند و به تعبیری در آغاز راه هستند. اما بسیاری از سیگاری های دیگر که مدتهاست سیگاری هستند نیز اذعان می‌کنند که از سیگار کشیدن لذت می‌برند. اگر شما هم جز آن دسته از سیگاری‌ها  هستید، تنها به این دلیل این حرف را می‌زنید که می‌خواهید سیگار کشیدنتان را توجیه کنید.

شما با این حرف تلاش می‌کنید خودتان و دیگران را قانع کنید که مشکلی وجود ندارد و هر زمان که خودتان اراده کنید سیگار را کنار می‌گذارید. شما این باور غلط را آنقدر تکرار کرده اید که خودتان هم باورتان شده که از کشیدن یک سیگار سمی و بلعیدن دود سیاه و سرطان زا لذت می‌برید و این همان چیزی است که سیگار از شما می‌خواهد.

اگر این حرفها را قبول ندارید و هنوز هم بر لذت بردن از سیگار پافشاری می‌کنید، آیا حاضرید این لذت را با فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده یا عزیزانتان شریک شوید؟! مطمئنن که پاسخ شما منفی است.

در حقیقت سیگار کشیدن هیچ لذتی ندارد و لذت کاذب آن هم شاید به خاطر موقعیت خاصی  بوده که در آن قرار داشته اید آن موقعیت یا شرایط خوب بوده است که سیگار را برایتان  لذت بخش جلوه داده است. لذت بخش بودن سیگار یک توهم بزرگ است. این قاتل بالفطره  هر روز در حال گرفتن قربانی هایش از درون انسانهاست. مطمئن باشید که مزایای ترک واقعی سیگار برای شما بسیار ارزشمندتر است و باعث می‌شود لذت واقعی زندگی بدون سیگار برایتان آشکار شود. به نحوی که شما هرروز بیشتر به خودتان افتخار خواهید کرد.

زمان خروج نیکوتین از بدن چقدر فشار ذهنی و جسمی را تحمل خواهم کرد؟

شاید شما فکر می‌کنید که لحظات خروج نیکوتین از بدن برای شما دشوار و ناخوشایند است و این اعتقاد باعث ایجاد یک ترس بزرگ در وجود شما می‌شود. در حقیقت همین ترس بزرگترین عامل عدم توانایی شما در ترک سیگار است.

واقعیت این است که نیکوتین ماده‌ای است که بسیار سریع اثر می‌کند و بسیار سریع هم اثرش در بدن از بین می رود. سرعت جذب نیکوتین بسیار بالاتر از هروئینی است که فرد معتاد به رگش تزریق می‌کند. نیم ساعت پس از کشیدن یک نخ سیگار مقدار آن در بدن به نصف میرسد و یک ساعت بعد مقدار نیکوتین در بدن به کمتر از  یک چهارم مقدار اولیه خود میرسد. به همین دلیل است که یک فرد سیگاری در شبانه روز به طور متوسط ٢٠ نخ سیگار می‌کشد. سیگاری‌ها در طول شب که خواب هستند ۹۷٪ از نیکوتین موجود در بدنشان را از دست می‌دهند. درد خروج نیکوتین از بدن آنقدر خفیف است که حتی سیگاری‌ها را از خواب هم بیدار نمی‌کند.

پس در ترک سیگار هیچ درد جسمی وجود ندارد. ۹۹% احساس بی قراری در ترک سیگار، ذهنی است. شما تنها از نظر ذهنی به سیگار اعتیاد دارید و بدن شما به هیچ وجه نیازی به نیکوتین و دیگر مواد سمی ندارد. بنابراین به هیچ عنوان نترسید و شجاع باشید. زیرا قرار است بزودی و برای همیشه از این کابوس وحشتناک رها شوید.

شما برای ترک سیگار نیاز به شنیدن حقایق و اسرار این تکیه‌گاه کوچک دارید. همچنین باید بدانید که چگونه سیگاری شدید و چرا مجبور هستید سیگار بکشید. به ما اعتماد کنید، ما در این روش با بیان اسرار سر به مهر سیگار شما را شگفت زده خواهیم کرد.

من مدتی است که سیگار را با کمک نیروی اراده یا جایگزین ترک کرده‌ام. آیا باید از این روش هم استفاده کنم؟

در ترک سیگار با کمک جایگزین ها یا نیروی اراده بعد از مدتی خود شخص هم میداند که نتوانسته با تمایل به دود کردن سیگار کنار بیاید. بیشتر افرادی که از این روش‌ها برای ترک سیگار استفاده می‌کنند دیر یا زود دوباره سیگار کشیدن را شروع می‌کنند. زیرا ترک سیگار تنها با از بین رفتن شستشوی مغزی موجود در ذهن سیگاری‌ها  امکان پذیر است و تا شستشوی مغزی از بین نرود، رهایی از دام سیگار دشوار یا دست نیافتنی خواهد بود.

اگر تمایل دارید شستشوی مغزی سیگار را برای همیشه در ذهن خود از بین ببرید و در ادامه از یک احساس آزادی و رهایی بهرمند شوید، ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد. ما از  یک روش قدرتمند و موثر برای از بین بردن سایه های سیاه موجود در ذهن صحبت می‌کنیم. از این رو توانایی و تمایل ما برای آگاه کردن شما از اسرار سیگار کاملا طبیعی است.

آیا ارزش دارد این مبلغ را برای یک دوره صوتی بپردازم؟

آخرین چیزی که بیشتر سیگاری‌ها نگران آن هستند، پولی است که برای کشیدن سیگارهزینه می‌کند. آنها بدون درنگ پول سیگار را می‌پردازند و اصلا به هزینه های سرسام آور دود کردن سیگار فکر نمی‌کنند. شاید احساس می‌کنند دارند هزینه یک آرام بخش یا تکیه گاهی برای زندگی کردن را می‌پردازند. اما همین افراد در مورد هزینه‌های دیگر از جمله هزینه ترک سیگار کاملا با احتیاط عمل می‌کنند.

این رفتار سیگاری ها در مورد پول سیگار، در دوره ترک آسان سیگار توضیح داده شده است.

با این حال هزینه‌ای که برای خرید این دوره می‌پردازید بسیار کمتر از هزینه‌های مستقیم و غیر مستقیمی است که یک فرد سیگاری برای کشیدن سیگار در طول یک ماه خرج می‌کند. شما ارزش این دوره منحصر به فرد را تنها زمانی متوجه می‌شوید که لحظه هیجان انگیز رهایی از دام سیگار را تجربه می‌کنید.

بهتر است این نکته را به خاطر بسپارید که تولید محتوا و عرضه آن در فضای اینترنت خود هزینه هایی دارد که دوستانی که در این زمینه ها فعال هستند از این هزینه ها آگاهی کامل دارند. مقداری از مبلغ پرداختی شما بابت خرید دوره ترک آسان سیگار نیز صرف به روز رسانی، ترجمه و تحقیقات پیرامون موضوع ترک سیگار و ارائه مطالب به روز تر و با کیفیت تر به جامعه فارسی زبان می‌شود.

این دوره صوتی برگرفته از اصلی‌ترین و موفقیت آمیزترین برنامه ی ترک سیگار در تمام دنیاست. موفقیت ۹۰٪، ضمانت بازگشت وجه و پشتیبانی تلفنی از مزایای شرکت در دوره ترک آسان سیگار است.

میلیون‌ها نفر با استفاده از این روش به راحتی سیگار کشیدن را کنار گذاشتند. به همین دلیل این محصول دارای ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شماست.

من قبلا از روش آلن کار استفاده کردم و به راحتی توانستم سیگار رو کنار بگذارم. با این حال بعد از مدتی دوباره سیگار کشیدن رو شروع کردم. چرا دوباره به سمت سیگار رفتم؟

خبر خوب در مورد شما این است که این روش برای شما کار کرده است و جواب داده زیرا شما مدتی را بدون افسردگی و عذاب، بدون سیگار گذرانده اید و خودتان هم کاملا راضی و خوشحال بوده اید. خبر بد این است که در برخی موارد شما بیش از حد تمایل به سیگار کشیدن را در خودتان زنده می‌کنید تا رهایی از دام سیگار.

یعنی با تمام وجود آرزو می‌کنید سیگار را کنار بگذارید اما به همان اندازه یا کمی کمتر احساس می‌کنید که نباید سیگار کشیدن را رها کنید.

هر هدفی در زندگی مستلزم یک تصمیم قطعی است. احتمالا شما به ترک سیگار مثل یک آزمایش سرگرم کننده نگاه کرده اید و قصد نداشتید که برای همیشه سیگار کشیدن را کنار بگذارید.

مطمئنن شما خیلی از نکته‌ها را جدی نگرفته‌اید و یا نتوانسته اید با آن ارتباط برقرار کنید و یا شاید شما بعد از رهایی از دام سیگار به کمک روش آلن کار و زمانی که دیگر از سیگار کشیدن خلاص شده‌اید فکر کرده‌اید که تنها قصد داشته‌اید ترک سیگار را امتحان کنید یا بعد از مدتی دلایل ترک سیگار خودتان را فراموش کردید مثلا اینکه چرا در ابتدا می‌خواستید سیگار را ترک کنید.

یا شاید هم در یک موقعیت پر از استرس تصمیم گرفته اید که بیخیال همه چیز شوید. در چنین شرایطی گوش دادن دوباره به دوره می‌تواند بسیاری از نکته ها را به شما یادآوری کند.

اگر به هر دلیلی نتوانستید مشکل خودتان را پیدا کنید می‌توانید با یکی از مشاوران ما صحبت کنید و سوالاتی را که در ذهن دارید مطرح کنید. با اینکار شما پاسخ واقعی و مستقیم سوالاتتان را از کسی می‌شنوید که خود با استفاده از روش  آلن کار سیگار را کنار گذاشته است.

علاوه بر پشتیبانی تلفنی پس از شرکت در دوره، سعی می‌کنیم تا کمک های لازم را به شما ارائه دهیم تا شما بتوانید بهتر با مشکلاتتان کنار بیایید و آنها را حل و فصل کنید. این کمک‌ها به عنوان بخشی از تضمین بازگشت وجه پرداختی شما ارائه می‌شوند.