درباره ما

ماموریت ما این است که برای رهایی آسان و همیشگی از دام سیگار به شما کمک کنیم

روش ترک آسان سیگار توسط آقای آلن کار در انگلستان کشف شد. بعد از اینکه خود او با کمک همین روش برای همیشه سیگار را کنار گذاشت و تمام راز و رمز های این روش شگفت انگیز را در قالب یک کتاب نوشت. در کمتر از ۳۰ سال این کتاب به بیش از ۵۰ زبان مختلف ترجمه شد و به بیش ۳۰ میلیون نفر در سراسر دنیا کمک کرد تا برای همیشه از دام سیگار رها شوند. این روش منحصر به فرد هنوز هم آسانترین سریع ترین و موفقیت آمیزترین روش ترک سیگار در تمام دنیاست.

ما به دلیل نیاز جامعه ایرانی به این اثر مهم، کتاب راه آسان ترک سیگار را به فارسی روان ترجمه کردیم و به دلیل این که بسیاری از مطالب متن اصلی کتاب مختص فرهنگ و شرایط جامعه انگلستان بود تلاش کردیم تمام مطالب کتاب برای خواننده ایرانی قابل درک باشد. به همین دلیل در مواردی از متن اصلی کار از ترجمه گذشته است و بهتر است بگوییم که دست به نگارش جدید زده‌ایم و به دلیل اینکه خیلی از افراد یا اهل مطالعه نیستند و یا وقت مطالعه را ندارند، این کتاب را با عنوان دوره ترک آسان سیگار به صورت صوتی ارایه کردیم.

این دوره ی صوتی دوره‌ای جامع و تضمینی برای خلق یک زندگی بی‌نظیر و بدون سیگار برای شماست. در این دوره دقیقا برای شما توضیح می‌دهیم که چرا ما اولین نخ سیگار زندگیمان را روشن می‌کنیم و با وجود طعم تلخ سیگار و بوی بد آن سالها به سیگار کشیدن ادامه می‌دهیم. شما در این دوره صوتی از اسرار مهمی آگاه می‌شوید. مثلا اینکه چرا ترک سیگار کار دشواریست یا چرا به گفته سیگاری‌ها، سیگار بعد از غذا لذت بخش است و یا چرا بعد از ترک‌های ناموفق دوباره هوس سیگار کشیدن می‌کنیم.

جواب ۹۹% سوالات شما در این دوره نهفته است. در این دوره ارزشمند با مسائلی آشنا می‌شوید که قبلا هرگز از آنها اطلاع نداشتید. ما علاقه مندیم میراث آلن کار را بدست شما برسانیم. میزان موفقیت شما در ترک سیگار با کمک این روش ۹۰% است.

اهداف توسعه خدمات

تیم ما

محمدرضا فتحی
طراح و پشتیبانی وبسایت
مهدی مهرورز
نویسنده، گوینده و مشاور