بستگان فرد سیگاری

بستگان سیگاری ها

بستگان سیگاری ها

یک توصیه مهم به بستگان سیگاری ها

توصیه به کسانی که قصد دارند یکی از بستگان سیگاری و یا دوستانشان را از دام سیگار نجات دهند.

اگر شما فرزندی دارید که می‌دانید سیگار می‌کشد و یا حتی می‌خواهید همسر، پدر مادر و یا یکی از دوستان و یا خویشاوندانتان را از دست سیگار نجات دهید باید به نکات مهمی توجه کنید.

فرد در دام سیگار در مقابل بستگان خود

اگر شخصی به درخواست خودش و یا اطرافیانش تصمیم به ترک سیگار بگیرد، از همان ساعات اولیه ترسی تمام وجودش را فرا خواهد گرفت این ترس در سیگاری‌ها بنا بر خصوصیات رفتاریشان و همچنین میزان اعتیاد آنها به سیگار متفاوت است.

پس سعی نکنید با مسخره کردن او که دارد سلامتیش را به خطر می‌اندازد و پولش را هدر می‌دهد کار را خرابتر کنید. لازم نیست ضررهای سیگار را به او گوشزد کنید او خودش این را بهتر از شما می‌داند. افراد سیگاری هیچ لذتی از کشیدن سیگار نمی‌برند. اگر به شما می‌گویند که در حال لذت بردن از سیگار هستند  این حرف را فقط برای حفظ عزت‌نفس خود نزد خودشان و دیگران به کار می‌برند.

سیگار دام خود سوزی

طرز صحیح برخورد با افراد سیگاری

آنها به این دلیل سیگار می‌کشند که احساس می‌کنند به سیگار وابسته هستند، زیرا فکر می‌کنند سیگار آرامشان می‌کند و به آنها شجاعت و اعتماد به نفس می‌دهد و اینکه زندگی بدون سیگار هیچ وقت لذت ‌بخش نخواهد بود. اگر سعی کنید فرد سیگاری را مجبور به ترک کنید، احساس می‌کند مثل حیوانی به دام افتاده است و بیشتر دلش سیگار می‌خواهد. این کار باعث می‌شود مخفیانه سیگار بکشد و سیگار در ذهنش ارزشمندتر هم می‌شود.

هرگز او را مجبور نکنید که بالاجبار و به خاطر شما  در دوره ترک آسان سیگار شرکت کند.

به جای آن ابتدا خودتان در دوره کوتاه ترک آسان سیگار شرکت کنید مثل کسی که می‌خواهد سیگار را ترک کند به تمام دوره گوش دهید.

مطمئن باشید که در طول دوره ترک آسان سیگار اطلاعاتی کسب خواهید کرد که کمک به فرد سیگاری را برایتان آسان خواهد کرد.

شرکت در دوره ترک آسان سیگار

وقتی کاری کردید باور کند که می‌تواند ترک کند، ذهنش باز می‌شود. حالا باید آماده باشد خودش در دوره شرکت کند. او منتظر است حرف هایی در مورد سرطان شش، بیماری قلبی و غیره را بشنود. به او توضیح دهید که این رویکرد کاملاً متفاوت است و این اشاره‌ها به بیماری تنها بخشی از کل مطالب این دوره ترک هستند.

ریه انسان سالم و انسان سیگاری

وقتی فرد سیگاری تلاش می‌کند ترک کند، انرژی آغاز  ترک و توجهی که از دوستان، خانواده و همکارانش می‌گیرد به او کمک بسیاری می‌کند.

این دوره می‌تواند برای افراد غیرسیگاری یک نوع تمرین هم باشد. چه بسا که بعد از اتمام دوره اطلاعات بسیار ارزشمندی را دارید که در هیج جا چنین اطلاعاتی را پیدا نخواهید کرد.

دست یاری به سمت بستگان برای رهایی از دام سیگار

شرکت در دوره ترک آسان سیگار

تعداد نظر(ها): 11
 1. مسعود

  سلام
  پدر من ۲۵ساله سیگار میکشه یعنی دیگه همه خانواده به سیگار کشیدنش عادت کردیم اما بازم اذیت میشیم میخوام اگر بشه پدرم رو ترک بدم.
  پدرم ۶۵ ساله هست خودش میگه قبل از چهل سالگی نخی سیگار میکشیده همین حالا چندین نوع مریضی داره اما دست از سیگار برنمیداره خواهش میکنم کمکم کنید اگر راهی هست منو راهنمایی کنید حاظرم هرجور بشه همکاری کنم

  پاسخ 2016/07/10 ساعت 20:41
  • مدیر سایت

   سلام مسعود عزیز
   برای کمک به ترک دادن پدرتان باید خودتان در ابتدا در دوره شرکت کنید یک بخش مخصوص هم برای کسانی که قصد ترک دادن بستگان سیگاری خود را دارند تهیه شده و در اختیارتان قرار خواهد گرفت اصلا نگران نباشید. می توانم این اطمینان را به شما بدهم که سیگاری های میانسال ویا مسن که به طرز وحشتناکی هم به کشیدن سیگار تمایل دارند بتوانند به آسانی سیگار را برای همیشه ترک کنند شاید این حرف برایتان کمی عجیب باشد اما حقیقت محض است پس در ابتدا سعی کنید خودتان دوره را به صورت کامل گوش کنید.
   مطمئنن با توضیحاتی که در دوره ترک آسان سیگار به شما خواهیم داد کلا نسبت به مسئله سیگار اطلاعات زیادی پیدا خواهید کرد. این دوره برای غیر سیگاری ها هم بسیار مفید خواهد بود. رهایی تمام سیگاری ها از دام سیگار آرزوی ماست. پیروز و سربلند باشید.

   پاسخ 2016/07/11 ساعت 12:37
 2. مجیدی

  سلام پسر بیست پنج سالم شبها که به خونه میاد بوی سیگار میده میگه دوستاش سیگار میکشن اما باورم نمیشه دارم دیوونه میشم بهم حق بدید من یک مادرم چکار کنم چه جوری راضیش کنم در دوره شما شرکت کنه میترسم به سمت مواد مخدر بره به خدا شب ها از فکر اینکه داره سیگار میکشه خواب ندارم کمکم کنید

  پاسخ 2016/07/14 ساعت 20:48
  • مدیر سایت

   با سلام
   خانم مجیدی نوجوانانی که به سیگار کشیدن گرایش پیدا می کنند قصد اعتیاد به مواد مخدر را ندارند اما بیشتر تحت تاثیر دوستان سیگاریشان ویا تبلیغات سیگار قرار گرفته و تنها تمایل دارند یک نخ سیگار را امتحان کنند نه بیشتر اما همین یک نخ سیگار است که مسئله اعتیاد را به وجود می آورد. بنده سعی ندارم شما را نگران کنم اما واقعیت تلخ همین است. پس در اینجا می توانم به شما بگویم که نگران نباشید کافیست شما هم در دوره ترک سیگار شرکت کنید. مراحل خرید این دوره در قسمت فروشگاه سایت توضیح داده شده. با گوش دادن فصل هاى این دوره متوجه بسیاری از حقایقی خواهید شد که درباره سیگار وجود دارد. یک بخش مخصوص به بستگان سیگاری ها هم وجود دارد که مخصوص پدر و مادر ها و یا نزدیکان سیگاری هاست. در پایان دوباره تاکید می کنم که نگرانی را از خودتان دور کنید و تنها در دوره شرکت کنید. حقایق بسیاری وجود دارد که شما از آن بی اطلاع هستید و به محض مطلع شدن از اسرار سیگار می توانید از فرزندتان هم بخواهید که به فایل صوتی دوره آسان ترک سیگار گوش کند. موفق و سربلند باشید.

   پاسخ 2016/07/16 ساعت 12:50
 3. شفیق

  درود بر شما …..چه طوری میشه باهاتون تماتس گرفت.

  پاسخ 2016/09/27 ساعت 23:57
  • مدير سايت

   با عرض سلام و احترام،
   شما می توانید اطلاعات تماس ما را از صفحه تماس با ما دریافت کنید.

   پاسخ 2016/09/29 ساعت 10:03
 4. مدرسی

  با سلام خدمت شما
  من فایل صوتی رایگان رو دانلود کردم و داستان ترک سیگار شما رو گوش کردم .خود من سیگاری نیستم و قصد کمک به ترک کردن برادرم رو دارم شما چه پیشنهادی دارید .واقعا با این فایل صوتی کتاب ترک سیگار آقای آلن کار میتونم به برادرم کمک کنم یه ذره دودل هستم .برادر من راههای زیادی رو برای ترک سیگار امتحان کرده حتی نزدیک به ده جلسه پیش بهترین روانپزشک رفت اما بعد از دو ماه دوباره سیگار کشیدن رو شروع کرد .شرایط خاصی داره سریع عصبانی و ناراحت میشه آیا چنین مسایلی مشکلی در ترک سیگار پیش نمیاره .ممنونم اگر جواب بدید

  پاسخ 2016/09/28 ساعت 22:48
 5. ترک آسان سیگار | با پنج دلیل مهم که چرا باید ترک سیگار آشنا شوید

  […] چیز به سیگارشان فکر می‌کنند. سیگار برای سیگاری‌ها از پدر مادر همسر و فرزندانشان مهمتر می‌شود. حتی زندگی های مشترک بسیاری به دلیل مصرف […]

  پاسخ 2017/03/29 ساعت 21:23
 6. دوره ترک سیگار | بررسی مضرات سیگار و چگونگی گرفتار شدن در این دام

  […] پدر و مادر سیگاری و غیر سیگاری وجود ندارد که بخواهد فرزندانش به […]

  پاسخ 2017/03/29 ساعت 21:27
 7. ناشناس

  سلام ، ببخشید منو همسرم ۱ ساله ازدواح کردیم والان متوجه شدم ایشون سیگار میکشند ، البته من ب رو نیاوردم این قضیه رو ، میخاستم ببینم اگ کسی اعتیاد ب سبگار هم داشته باشه ، اگ موقعی ک احتیاج داره نکشه مثل موادمخدرهای دیگ فرد اعصابش ب هم ریخته هست یا این قضیه شامل سبگار نمیشه ، خواهش میکنم جوابمو بدید ممنون میشم

  پاسخ 2018/04/20 ساعت 00:36
  • محمدرضا

   سلام وقت بخیر،
   اعتیاد به سیگار با اعتیاد به دیگر مواد مخدر متفاوت است. با نکشیدن سیگار درد بدنی مانند مواد مخدر وجود ندارد و فرد سیگاری کمی احساس کسالت و بی حوصلگی میکند. البته این موضوع در افراد مختلف متفاوت است.

   پاسخ 2020/05/25 ساعت 01:04

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در مجله اینترنتی رایگان

بایگانی
اطلاعات تماس

لطفا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات یا راهنمایی، در برقراری تماس با ما تردید نفرمایید.

071-36665862

8:00 الی 18:00

عضویت در مجله اینترنتی رایگان