آشنایی با دوره ترک آسان سیگار

آشنایی با دوره ترک آسان سیگار

ترک یک عادت اشتباه

آیا تا به حال شده که گرفتار رفتار، عادت، طرز فکر یا باور بدی بوده باشی؟

این رفتارها یا باورها می‌تونند هر چیزی باشن. در بسیاری از موارد شما به یاد هم نمیارید که چطور این رفتارها جزئی از شخصیت شما شدن. خیلی وقتا شما به صورت غیرارادی دست به چنین رفتارهایی می زنید. اما چند لحظه بعد متوجه میشید که از این کار لذت نمی‌برید. احساس می‌کنید که این رفتارها  بیشتر شما رو خسته میکنه و آزار میده.

اینجاست که با تمام وجود آرزو میکنی که این شرایط و حالت به خصوص را تغییر بدی. پس به صورت کاملا طبیعی همه راه ها رو امتحان میکنی اما در کمال ناباوری نمیتونی این رفتارهارو ترک کنی. حتی ممکنه احساس کنی دیگه هرگز موفق به ترک این رفتارها نمیشی.

یکی از دلایل اینکه ما نمی‌تونیم در ترک  این رفتارها  موفق بشیم اینه که  ما حتی نمی‌دونیم که منشا این رفتار چیه و چرا ما این کارا رو انجام می‌دیم.

دوست خوبم سیگار کشیدن یکی از همین  رفتارهاست. افراد سیگاری به دلایل گوناگون و در یک موقعیت خاص اولین سیگارشون رو روشن میکنن و به دنبال اون سال‌ها سیگار کشیدن رو ادامه میدن. با اینکه همه سیگاری‌ها میدونن که سیگار کشیدن مصرف مداوم یک سم خطرناکه اما تعداد بسیار کمی از اونا  موفق به ترک سیگار میشن و حتی بیشتر همین تعداد کم دوباره سیگار کشیدن رو شروع می‌کنند.

رویای ترک سیگار

بسیاری از افراد سیگاری در حین روشن کردن سیگار و کشیدن اون آرزو می‌کنند که ای کاش هرگز سیگاری نشده بودند. بسیاری اذعان میکنن که از سیگار کشیدن لذت می‌برن. اما اگر از اونا بپرسید که چرا این لذت رو با فرزندانشون شریک نمیشن و اجازه نمیدن که بچه هاشون هم این لذت رو تجربه کنند ناراحت میشن و نمیدونن چه جوابی بدن.

دوست خوبم  اگر تو هم یک فرد سیگاری هستی مطمئنن به دفعات زیاد آرزو کردی که ای کاش یک روز از خواب بلند شی و هیچ میلی به سیگار نداشته باشی. مطمئنن تو هم دوست داری به دورانی برگردی که سیگار نمی‌کشیدی. روزهایی که یک غیر سیگاری بودی.

به احتمال زیاد تو هم میدونی که سیگار هیچ سود و منفعتی برات  نداره و تنها مصرف مداوم یک سم خطرناکه که سلامتیت رو به خطر میندازه. اما با این حال نمیتونی سیگار کشیدن رو متوقف کنی  و انگار یه نیروی بزرگ و قدرتمند تو رو مجبور می‌کنه که به صورت سلسله وار سیگار بخری و سیگار بکشی.

در جستجوی رهایی از یک رنج

جستجوی راه رهایی از یک رنج بزرگ

دوست خوبم من هم زمانی یه فرد سیگاری بودم و سیگار کشیدن به مدت ده سال مشکلات زیادی برام به وجود آورده بود. مدتها بود که از دست سیگار خسته شده بودم و هر راهی رو برای ترک کردنش امتحان می‌کردم.

اتفاقا چند بار هم سیگار رو ترک کردم اما هربار بعد از تحمل یک  دوره رنج و عذاب دوباره یه بهونه جور می‌شد و یه نخ سیگارروشن می‌کردم. حتی این اواخر به خاطر ترک‌های ناموفق کاملا دربرابر سیگار تسلیم شده بودم و مطمئن شده بودم که تا آخر عمر یک سیگاری باقی می‌مونم.

تا اینکه یک روز که مثل همیشه به دنبال راهی برای ترک سیگار می‌گشتم با یک کتاب آشنا شدم. یک کتاب انگلیسی به نام راه آسان ترک سیگار نوشته شخصی به نام آقای آلن کار.

نویسنده  این کتاب  ادعا کرده بود هر کس یکبار موفق به خوندن کتابش بشه سیگار رو برای همیشه ترک می‌کنه. راستش رو بخواید کاملا غافلگیر شده بودم و باور کردنش برام سخت بود اما وقتی بیشتر درباره کتاب تحقیق کردم، متوجه شدم تعداد زیادی از سیگاری‌ها در سراسر دنیا تونستند با مطالعه این کتاب سیگار رو برای همیشه کنار بزارن.

کتاب راه ترک آسان سیگار

آقای آلن کار یک حسابدار حرفه ای اهل کشور انگلستان و یک سیگاری تمام عیار بود و سیگار کشیدن صد نخ در روز حسابی کلافه اش کرده بود و زندگیش تبدیل به جهنم شده بود. ترک سیگار برای آقای آلن کار یه آرزوی بزرگ بود. به طوری که ایشون  سالها به صورت تمام و کمال خودش را وقف این موضوع  کرده بود که چطور میتونه سیگار رو ترک کنه و از دستش خلاص بشه.

اگر میخواید درباره آقای آلن کار بیشتر بدونید اینجا رو کلیک کنید.

آلن کار و کتاب ترک آسان سیگار

حاصل تلاش های خستگی ناپذیر آقای آلن کاریک کتاب شگفت انگیز به نام راه آسان ترک سیگار بود. یک کتاب جالب و خارق العاده. با مطا لعه این کتاب که به زبان انگلیسی بود. تونستم خیلی راحت و سریع سیگار رو برای همیشه کنار بزارم. ترک سیگار به این راحتی و برای همیشه یکی ازعجیب‌ترین و در عین حال شگفت انگیز ترین اتفاقات زندگی من بود. چیزی که واقعا منو متعجب کرده بود این بود که به محض تموم شدن کتاب دیگه هیچ میلی به سیگار کشیدن نداشتم. این اتفاق برای من یه تغییر مثبت و یه دستاورد عالی بود.

دوست خوبم برای اینکه بیشتر با داستان ترک سیگار من آشنا بشی میتونی از اینجا فایل صوتی رایگان اینکه چطورسیگاری شدم و در ادامه با کتاب آقای آلن کار آشنا شدم و چه طور تونستم سیگار رو برای همیشه کنار بزارم رو دانلود کنی و گوش بدی.

کتاب صوتی ترک آسان سیگار

خلاصه بعد از اینکه تونستم سیگار رو برای همیشه کنار بزارم  تصمیم گرفتم با کمک چند تا از دوستام که اونا هم سیگار رو از طریق نسخه های ترجمه شده اولیه من به همین روش ترک کرده بودند یه تیم رو تشکیل بدیم و  من و تیمم طی چند ماه به صورت شبانه روزی تلاش کردیم تا کتاب آقای آلن کار رو بصورتی روان و قابل درک به زبان فارسی ترجمه و ویرایش  کنیم.

از اونجایی که بسیاری از مطالب کتاب مختص فرهنگ و شرایط جامعه انگلستان بود بیشترین تلاش ما این بود که مطالب کتاب برای خواننده ایرانی قابل درک باشه و با کمی تغییرات در محتوای کتاب به دلیل اینکه خیلی از افراد یا اهل مطالعه نیستند و یا وقت مطالعه رو ندارند کتاب رو به صورت صوتی ارایه کردیم.

طی چندین ماه تلاش شبانه روزی  تونستیم  یک دوره‌ای صوتی ارزشمند و پر محتوا رو به نام دوره ترک آسان سیگار بر اساس مطمئن‌ترین و سریعترین راه ترک سیگار در تمام دنیا یعنی روش آقای آلن کار  بصورت کاملا تضمینی و تست شده و با قابلیت دستیابی فوری به نتایج عالی، برای تمام افرادی که قصد داشتند سیگار رو ترک کنند  آماده کنیم!

دوست خوبم این دوره ارزشمند به تو  کمک می‌کنه تا گام به گام تمام موارد مربوط به سیگار را شناسایی کنی و در ادامه با سیستمی تست شده، علمی و بسیار قدرتمند به صورت  قدم به قدم، و تنها در زمان ۸ ساعت و ۴۵ دقیقه و فقط با گوش دادن به چند فایل صوتی سیگار رو به راحتی و برای همیشه کنار بگذاری. به همین سادگی.

همین حالا دوره ترک آسان سیگار رو دریافت کنید.

محتویات دوره

شاید فکر کنی که در این دوره تنها ازعوارض سیگار و بیماری های ناشی از سیگار  برات صحبت می‌کنم اما باید بهت بگم که اصلا اینطور نیست.

پرداختن به بیماری ها و عوارض سیگار تنها بخش کوچکی از مطالب این دوره ارزشمنده. دراصل این دوره  با بهره گیری از ترجمه کتاب آقای آلن کار و استفاده از تجربه چندین ساله آقای آلن کار و داستان زندگی ایشان  به صورت داستانی و لذت بخش، قدم به قدم شما را با تمام ابعاد سیگار کشیدن آشنا می‌کنه و شما به مرور با حلقه‌ی مفقوده‌ای در مسئله اعتیاد به سیگار آشنا می‌شید که هیچوقت از اون خبر نداشتید. در این دوره  ما از تمامی رازهای سر به مهر سیگار که با جرات میگم هیچ فرد سیگاری از اونها خبر نداره پرده برداری می‌کنیم و شما به مرور و به محض اطلاع از این رازها و اجرای تکنیک‌های بسیار ساده، لذت بخش و قدرتمند و به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار از دام سیگار رها می‌شید. این برای شما فوق العاده است.

نتیجه دوره ترک آسان سیگار

بعد از اینکه دوره ترک آسان سیگار به پایان میرسه، رها کردن سریع و آسان سیگار در هر شرایطی و هر سنی با هر نوعی از مصرف سیگار برات راحت و دست یافتنیه و موضوع جالبش اینه که در آینده دیگه هرگز به سمت سیگار برنمیگردی.

این دوره ی صوتی دوره ای جامع و تضمینی برای خلق یک زندگی بی‌نظیر، رویایی و بدون سیگار برای شماست. من در این دوره دقیقا این موضوع رو برات  باز می‌کنم که چرا ما اولین نخ سیگار رو روشن می‌کنیم و با وجود طعم تلخ سیگار و بوی بد اون سالها به سیگار کشیدن ادامه میدیم. چرا ترک سیگار کارسختیه. چرا به گفته سیگاری‌ها، سیگار بعد از غذا لذت بخشه و یا چرا بعد از ترک‌های ناموفق دوباره هوس سیگار کشیدن می‌کنیم.

جواب ۹۹% سوالات تو در این دوره نهفته است. در این دوره ارزشمند با مسائلی آشنا میشی که قبلا هرگز ازشون اطلاع نداشتی.

میبینی دوست من؟ من قلبا دوست دارم که تو، تمامی رازها، نکات مبهم و هر استراتژی و راهکاری که برای ترک سیگار بهش نیاز داری رو در اختیار داشته باشی.

دردوره ترک آسان سیگار، سعی ما بر اینه که تمامی نکاتی که می‌تونه بهت کمک کنه که رویای ترک همیشگی و واقعی سیگار رو در کوتاهترین زمان و برای همیشه به واقعیت تبدیل کنی  رو در اختیار داشته باشی.

هر فرد سیگاری میتونه با شرکت در این دوره  در سریع‌ترین زمان ممکن و به راحتی ذهنش رو برای یک زندگی بدون سیگار آماده کنه. آیا از این ساده‌تر وجود داره.

دوست خوبم برای اینکه تو بتونی از این فایل‌های ارزشمند نتیجه بگیری، هیچ نیازی نیست که کارهای عجیب و غریب انجام بدی و یا استرس و فشارهای روانی را به خودت وارد کنی. به هیچ عنوان هم نیازی نداری برای شروع و در طول دوره سیگار رو کنار بگذاری یا اون رو  کم کنی. در واقع میتونی موقع گوش دادن به دوره با خیال راحت به سیگار کشیدن ادامه بدی.

  تنها کاری که لازمه انجام بدی اینه که به فایل‌های صوتی دوره ترک آسان سیگار به صورت فصل به فصل گوش بدی تا بصورتی کاملا اتوماتیک و راحت  پروسه ترک سیگار برات رخ بده و تو به راحتی نتیجه‌ی مطلوب و مورد نظر خودت رو کسب کنی.

میتونم این قول رو به تو بدم که زندگی بدون سیگار شگفت انگیزه و تو با ترک همیشگی سیگار هیچ چیزی رو از دست نمیدی. اتفاقا چیزهای خارق العاده زیادی رو هم بدست میاری.

ترک سیگار فقط با گوش دادن به فایل صوتی

هفت گام مهم تا ترک سیگار

دوست خوبم تا دستیابی به زندگی رویایی که بعد از ترک واقعی و همیشگی سیگار برات اتفاق می افته تنها ۷ گام فاصله داری:

۱- تصمیم قطعی برای ترک سیگار
۲- مطالعه مقاله‌های رایگان در وب سایت
۳- داشتن ذهنی باز و آماده برای استفاده از سیستمی جدید، قدرتمند و تاثیرگذار برای دستیابی به موفقیت
۴- شرکت در دوره ترک آسان سیگار
۵- آماده کردن محیطی آرام برای گوش دادن به فایل های صوتی دوره
۶- گوش سپردن به فایل های صوتی
۷- و مهتر از همه اینکه تا پایان با ما همراه باشی در واقع این کار کمتر از ده ساعت وقت تو رو می‌گیره.

دوست خوبم چیزی که من و تیم تهیه و تولید این دوره رو خوشحال کرده و به وجد میاره، نتایج و دستاوردهای خارق العاده‌ای هست که به محض شروع و به مرور در طول دوره بدست میاری. این دستاوردها تاثیر مثبت زیادی رو در زندگی شخصی تو به جا میذاره.

اطلاعات وآموزش های بی‌نظیر این دوره در موفقیت خود من و بسیاری از افراد سیگاری نقش اساسی داشته و خوشبختانه هم اکنون تمامی این دانش و اطلاعات و ابزارهای مورد نیاز به سادگی در اختیار تو قرار گرفته.

دقیقا به همین علته که چندین ماه از زمان خودم و تیمم رو صرف کردم تا تمامی جزییات و آموزش هایی که مورد نیازه  رو مشخص و آماده کنم و در قالب آموزش های صوتی با کیفیت در اختیار تو دوست خوبم قرار بدم.

هدایای دوره ترک آسان سیگار

هدایای دوره ترک سیگار

دوست خوبم، تیم تهیه و تولید دوره ترک آسان سیگار  به همراه این دوره سه هدیه ی رایگان وارزشمند رو برای تو در نظر گرفته که به محض تهیه دوره لینک دانلود این هدایای رایگان به همراه لینک دانلود دوره  ترک آسان سیگار به ایمیلت فرستاده میشه.

و نکته جالب این هدیه‌های رایگان اینه که ما به مرور یک هدیه رایگان جدید رو به لیست هدایا اضافه می‌کنیم و شما می‌تونید بصورت مادام العمر و از طریق ایمیل خودتون هدایای ارزشمند ما را دریافت کنید.

هدیه اول، کتاب دستورالعمل‌ها

اولین هدیه ما به تو کتاب دستور العمل هاست که نسخه خلاصه شده از نکات مهمی هست که در دوره اومده. این دستورالعمل های ساده، کاربردی و لذت بخش رو در قالب یک کتاب الکترونیکی دریافت میکنی. میتونی این کتاب رو در گوشی تلفن همراهتون داشته باشید و از نکته هاش استفاده کنید. این هدیه به مرور به روز رسانی میشه.

هدیه دوم، موسیقی آرامش‌بخش

دومین هدیه ما مجموع ۱۶  موزیک بسیار زیبا و آرامش بخشه  که توسط آهنگسازان به نام و مشهور دنیا ساخته شده. این هدیه به مرور به روزرسانی میشه.

هدیه سوم، کتاب پیاده روی

هدیه سوم ما کتاب ارزشمند و مفید چگونه پیاده روی کنیم است .که توسط تیم تحقیقاتی دوره ترک آسان سیگار از متون اصلی و به روز انگلیسی ترجمه و در قالب یک کتاب الکترونیکی کم حجم نکات مهم، اصول و روشهای صحیح پیاده روی رو همراه با یک برنامه ساده پیاده روی برای شروع در اختیارت  قرار می‌گیره.

پیاده روی ساده ترین، ارزانترین و در دسترس‌ترین  ورزشه به نحوی که بسیاری از پزشکان برای تکمیل درمان هاشون، پیاده روی رو به مراجعه کنندگان توصیه میکنن به همین دلیل  تصمیم گرفتم این کتاب رو بنویسم چون احساس کردم که شما بعد از ترک سیگار با مطالعه این کتاب می‌تونید از راه رفتن خودتون بیشترین استفاده ممکن رو ببرید. با مطالعه این  کتاب  یاد میگیری که دقیقا چه کارهایی رو باید انجام بدی تا نیاز بدن به ورزش کردن رو تنها با قدم زدن چند دقیقه در روز برطرف کنی و هر روز این ورزش ساده رو انجام بدی. در این مرحله شما نسخه اول این کتاب رو دریافت میکنی و در ادامه همه بروزرسانی ها همراه با هدایای جدیدتر به صورت مادام العمر برای شما ارسال میشه.

موارد بالا، بخش اندکی از هدیه هایی است که ما برای تو در نظر گرفتیم.

شکستن سیگار

حقایق دوره ترک آسان سیگار

دوست خوبم من می دونم که این روش ترک سیگار جواب میده. خود من با استفاده از این روش سیگار رو برای همیشه کنار گذاشتم و روزانه  ایمیل هایی رو از کسانی دریافت میکنم که دوره ترک آسان سیگار زندگیشون رو متحول کرده. پس ازت میخوام که حتما این دوره رو امتحان کنی.

اما واقعیت اینه که هرچقدر هم من از موفقیت‌هایی که با شرکت در این دوره بدست میاری و یا از موفقیت دوستای دیگه‌ای که به همین روش سیگار رو کنار گذاشتند برات بگم تازمانی که خودت نخوای و یه تصمیم قطعی برای ترک سیگار نگیری و این سیستم رو تستش نکنی نمی تونی جادو و معجزه ی سیستمی که بهت معرفی کردم رو باور کنی.

دقیقا به همین علته که من دوره ی ترک آسان سیگار رو کلید زدم تا به همه کسایی که دوست دارند با ترک سیگار هر روز بیشتر به خودشون افتخار کنند ثابت کنم زمانی که به جمع شرکت کننده‌های این دوره ملحق میشن چه اتفاق‌های خارق العاده و هیجان انگیزی می‌تونه واسشون رخ بده.

یادت باشه  دوست خوبم، درواقع من به دنبال افرادی هستم که کاملا مصمم و جدی هستن. ازت میخوام که مصمم و متعهد باشی و این نکته رو مد نظر داشته باشی که ما تمامی میانبرها، نکته‌ها و هرآنچه که نیاز داشتی رو آماده کردیم تا موفقیت تو تضمینی باشه پس لازمه که تو هم تلاش کنی و اقدامات لازم رو انجام بدی.

قبل از شرکت در دوره

لطفا قبل از اینکه اقدام به خرید و شرکت در این دوره کنی، از این موضوع اطمینان ۱۰۰ درصد حاصل کن که کاملا جدی و مصمم هستی و با تمام وجود میخوای سیگار رو ترک کنی. میتونی برای اینکار از مقالات و آموزش های صوتی رایگان موجود در وب سایت استفاده کنی عضو کانال تلگرام ما بشی و یا از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنی.

من و تیمم زمان، انرژی و هزینه‌ی زیادی رو صرف کردیم تا این دوره تهیه و اجرایی بشه.

 تمامی این کارها رو برای شما دوست عزیز و گرامی انجام دادیم و هنوز هم داریم تلاش می‌کنیم که شما بهترین محتوا رو دریافت کنی. بنابراین بسیار مهمه که تو دوست خوبم هم کاملا آماده باشی تا تمامی این انرژی، زمان و هزینه به نتیجه برسه.

زندگی شاد در کنار خانواده با ترک سیگار

سخن پایانی

در پایان بسیار خوشحال و خرسندم که این دوره ارزشمند و گرانبها را به شما تقدیم می‌کنم تا به راحتی خودت رو برای همیشه از دست سیگار خلاص کنی و یک زندگی رویایی بدون سیگار رو به خودت و خانواده محترمت هدیه کنی. بر اساس آخرین نظرات شرکت کنندگان ، این دوره ” قوی ترین، تاثیر گذار ترین و به روز ترین روش ترک سیگار به زبان فارسی است” که من با افتخار اون رو به شما تقدیم می‌کنم.

همین حالا دوره ترک آسان سیگار رو دریافت کن.

سلامت و پیروز باشید،

مهدی مهرورز

تعداد نظر(ها): 9
 1. خلیل

  سلام آقای مهدی مهرورز دوست خوبم من مدت ۲۰ روز میشه ترک نمودم جهان سپاس از لطف ومحبت تان

  پاسخ 2017/01/09 ساعت 17:44
  • مدیر سایت

   از شنیدن این خبرخیلی خوشحالم دوست عزیز. امیدوارم همیشه سلامت و تندرست باشید.

   پاسخ 2017/01/10 ساعت 20:45
 2. پروانه سعیدفر

  من مطمئنم کار سختی نیست فقط به کمک احتیاج دارم

  پاسخ 2017/05/22 ساعت 13:29
  • مدیر سایت

   باور کنید تنها و بهترین کسى که میتونه براى ترک سیگار به شما کمک کنه خودتون هستید. همونطور که  فرمودید ترک سیگار کار سختى نیست فقط به یک تصمیم قاطع نیاز داره و البته کسب آگاهى نسبت به سیگار و شناخت چرایى و چگونگى افتادن در این دام شیطانى.
   لطفا فایل صوتى رایگان وبسایت ما رو دانلود کنید و مقاله هاى سایت رو با دقت مطالعه کنید. در نهایت وقتى اطمینان پیدا کردید که مباحث مطرح شده میتونه براى ترک سیگار بهتون کمک کنه حتما در دوره ترک آسان سیگار شرکت کنید تا به کمک راهکارها، تکنیک و دستورالعمل هاى ارائه شده در این دوره ارزشمند شما هم همچون دیگر عزیزانى که در این دوره شرکت کرده اند به آسانى از دام سیگار رها شوید.

   پاسخ 2017/06/09 ساعت 18:04
 3. parvaneh

  سلام
  این کتاب واقعا باعث ترک سیگار میشه برادرم با این کتاب ترک کرد فقط اینکه گفته میشه بطور دایم یه کم اغراقه به نظرم.
  برادرم بعد از چهارسال متاسفانه دوباره سیگاری شد

  پاسخ 2017/10/02 ساعت 21:26
 4. احمد

  احمد هستم.مشتاق شدم که کتابتون رو خریداری کنم ولی قبول کنید اگر یک چهارم این قیمتی که شما برا محصولتون در نظر گرفتید بود سریعا اکثر ادمای سیگاری خریداری میکردن،..درهر حال کاش داشتم و کل پولش رو پرداخت میکردم،ولی خدا میدونه که نیست و باید منم به جمع اوناییکه ندارن و نمیتونن خریداری کنن وافسوس می کشن اضافه بشم.

  پاسخ 2017/12/09 ساعت 15:17
  • محمدرضا

   سلام دوست عزیز. اگر هزینه دوره برای شما زیاد است لطفا یک ایمیل برای ما ارسال کنید تا در صورت امکان برای شما تخفیف لحاظ شود. صفحه تماس با ما

   پاسخ 2020/06/21 ساعت 20:13
 5. رضا

  این آقا که بعد ۴ سال دوبارهای سیگاری شده

  پاسخ 2019/12/08 ساعت 04:53
 6. رضا

  این آقا که بعد ۴ سال دوبارهای سیگاری شده

  پاسخ 2019/12/08 ساعت 04:53

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در مجله اینترنتی رایگان

بایگانی
اطلاعات تماس

لطفا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات یا راهنمایی، در برقراری تماس با ما تردید نفرمایید.

071-36665862

8:00 الی 18:00

عضویت در مجله اینترنتی رایگان